Regulamin

Regulamin platformy Swiadectwa.pl

1. Platforma Swiadectwa.pl prowadzi sprzedaż usługi za pośrednictwem sieci Internet do zamawiania Świadectw Charakterystyki Energetycznej . Zamówienia są przyjmowane przez stronę Swiadectwa.pl

Platforma internetowa prowadzona jest przez:

Swiadectwa.pl
Budone Karol Kwiatek
ul. Oliwkowa 23/2
81-589 Gdynia
NIP: 958-129-16-69

2. Wszystkie usługi oferowane na stronie Swiadectwa.pl są wykonywane przez certyfikowanych Audytorów Energetycznych wpisanych do rejestru SCHE Ministerstwa Infrastruktury.

3. Wszystkie ceny podane w sklepie Swiadectwa.pl są cenami netto (nie zawierają podatku VAT). Cena brutto, która widnieje przy każdym produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest wiążącą ceną dla stron transakcji.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy Fakturę Vat lub paragon.

5. Zamówioną usługę dostarczamy za pośrednictwem:

Firmy kurierskiej DHL (deklarowany czas dostawy wynosi od. 1-2 dni) lub osobiście.

6. Platforma do zamawiania Świadectw Charakterystyki Energetycznej  Swiadectwa.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez przewoźnika z umów obsługi przewozowej. Kupujący pokrywa koszt dostawy według stawek określonych w cenniku dostawy.

7. Możliwe są następujące formy płatności:

Przelewy24 – płatności internetowe, szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet

Przelew – metodą tradycyjną na rachunek bankowy platformy Swiadectwa.pl.

Karty płatnicze:

Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic
Maestro
W chwili dokonania zamówienia w naszym sklepie internetowym na wybraną usługę, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Za pobraniem – płatne gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze towaru.

Płatność na miejscu – dotyczy odbioru osobistego

8. W przypadku niektórych rodzajów usług, Sklep Swiadectwa.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

9. Przy niektórych usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie
do chwili realizacji zamówienia.

10. Odstąpienie od umowy/ zwrot towaru.

Platforma Swiadectwa.pl sprzedaje usługę a nie towar dlatego kupujący nie może dokonać zwrotu usługi. Klient ma prawo zrezygnować z usługi w ciągu 24h od dokonania zamówienia jeśli nie zostały dokonane obliczenia do wystawienia Świadectwa.

11. Właściciel platformy internetowej dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych na stronie usług były zgodne z rzeczywistością. W każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

12. Regulamin określa zasady zakupów w platformie Swiadectwa.pl.

Złożenie zamówienia w platformie internetowej Swiadectwa.pl jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

13. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w platformie Swiadectwa.pl są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania, przechowywania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub do prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody Sprzedawcy.